© AZS UŚ 2019

21 listopada 2023

Sobotnie spotkanie wicelidera z liderem rozgrywek 1 Polskiej Ligi Futsalu grupy południowej zapowiadał się jako niesamowicie emocjonujące spotkanie i było określanie mianem „meczu rundy”.

 

Jednak licznie zgromadzeni Kibice w hali IV LO im. Gen. Stanisława Maczka oglądali jednostronne widowisko i bardzo wysokie zwycięstwo gości z Rudy Śląskiej, bowiem spotkanie zakończyło się zwycięstwem rudzian nad katowiczanami aż 7:0. 

 

Goście od początku do końca spotkania kontrolowali jego przebieg raz po raz zagrażając naszej bramce i konsekwentnie budując pozytywny wynik. Do przerwy mieliśmy na tablicy wyników 0:2, natomiast druga część spotkania to już zupełna dominacja zespołu Gwiazdy.

 

Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu, zdecydowanie nie był to nasz mecz, wracamy do treningów, zrobimy wszystko, żeby dwa ostatnie mecze rundy jesiennej zakończyć z kompletem punktów.

 

Już za tydzień udamy się do Kazimierzy Wielkiej, gdzie zmierzymy się z drużyną SSF Ewenta Wisła Opatowiec, a na zakończenie rundy zagramy w hali IV LO przy ul. Katowickiej z AZS UE Kraków.

 

AZS UŚ KATOWICE

KARTKI – Mykyta Mozheiko

 

GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

BRAMKI – Sergio Alcibar (4), Daniel Jagodziński, Adam Jonczyk

KARKI – Cesar Baldrich, Daniel Jagodziński

WYSOKA PORAŻKA Z LIDEREM