© AZS UŚ 2019

11 marca 2016

 

 

Po pierwszym wyjazdowym, bardzo efektownym i ważnym, zwycięstwie na wyjeździe, w miniony weekend w Rudzie Śląskiej, w spotkaniu z Gwiazdą (7:1), już jutro (12.03), o godzinie 19, w szopienickiej hali, podejmować będziemy zespół Rekordu Bielsko Biała.

 

W miniony weekend bielszczanie podejmowali FC Toruń i po bardzo ciekawym widowisku pokonali podopiecznych Klaudiusz Hirscha 5:4. Bramki dla drużyny Andrzeja Szłapy strzelali: Michał Marek, Douglas Neutzling, Piotr Szymura, Roman Wachula i Paweł Machura. Nasi sobotni rywale plasują się na drugim miejscu w tabeli Futsal Ekstraklasy z dorobkiem 35 punktów. W osiemnastu dotychczasowych spotkaniach wygrali dziesięciokrotnie, pięć razy remisowali i trzy razy schodzili z parkietu pokonani.

Podopieczni Błażeja Korczyńskiego natomiast są od czterech kolejek niepokonani. Po trzech remisach i ostatnim zwycięstwie mają na swoim koncie siedemnaście punktów, co plasuje ich niestety nadal na zagrożonym spadkiem, jedenastym miejscu. Sobotnia potyczka będzie więc dla Akademików kolejnym meczem o wszystko, gdyż nasz zespół praktycznie nie może pozwolić sobie już na żadne straty punktowe, zwłaszcza w meczach u siebie.

W pierwszej rundzie mecz w Bielsku Akademików z Rekordzistami zakończył się zwycięstwem podopiecznych Szłapy 2:1. Rafała Krzyśkę w tamtym meczu pokonali Paweł Machura i Artur Popławski. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zdobył Paweł Barański.

W sobotnim meczu, w zespole AZS UŚ Katowice zabraknie pauzujących za kartki Marcina Krzywki i Tomasza Szczurka oraz kontuzjowanego Mateusza Bednarczyka. W zespole Rekordu nie zagra Roman Wachula      (za kartki) oraz Rałał Franz i Łukasz Mentel (kontuzje).

 

Mecz odbędzie się 12.03.2016 r. (sobota) w hali MOSIR w „Szopienicach”, początek rywalizacji o godz. 19.00, wstęp oczywiście wolny.

Zapraszamy wszystkich kibiców ! BĄDŹCIE Z NAMI ! POBIJMY RAZEM REKORD...frekwencji też :)

(son)

Pobijmy razem REKORD ...frekwencji też !