© AZS UŚ 2019

13 stycznia 2016

Najbliższe spotkanie Futsal Ekstraklasy naszego zespołu, czyli wyjazdowy pojedynek z GAF Omega Gliwice, "na żywo" pokaże stacja Orange Sport. W związku z tym mecz w gliwickiej hali przy ulicy Jasnej odbędzie się w poniedziałek (18.01) o godzinie 20.00.

Tradycyjnie już jedno ze spotkań w danej kolejce ligowej Futsal Ekstraklasy będzie transmitowane bezpośrednio przez Orange Sport. Tym razem wybór padł na derbowy mecz - naszego zespołu - AZS UŚ Katowice z GAF-em Gliwice. Dodatkowo w pierwszej kolejce na żywo transmisję przeprowadzi również stacja Sport Klub - pokaże sobotni mecz Pogoni Szczecin z Rekordem Bielsko Biała (początek o godzinie 17.00).

 

W zwiazku z transmisją spotkanie "Akademików" odbędzie się nie w sobotę, ale w poniedziałek,     18 stycznia 2016 r. o godzinie 20.00.

 

Katowiczanie zainaugurują tym spotkaniem rundę rewanżową Futsal Ekstraklasy. Przypomnijmy, że na inaugurację sezonu, w szopienickiej hali, podopieczni Błazej Korczyńskiego pokonali GAF Omegę Gliwice 4:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili wówczas: Tomasz Dura, Paweł Barański, Marcin Minkus i Robert Gładczak. Wiadomo, że tego ostatniego w Gliwicach w barwach "Akademików" nie zobaczymy, ale zagrają nowo pozyskani gracze - Adrian Pater i Marcin Czech, którzy z pewnością będą ogromnym wzmocnieniem naszej drużyny.

 

(son)

Mecz z GAF Omega w Orange Sport !