© AZS UŚ 2019

20 listopada 2015
 

Najbliższe spotkanie Futsal Ekstraklasy naszego zespołu, czyli pojedynek z wicemistrzem Polski - Gattą Active Zduńska Wola, "na żywo" pokaże stacja Orange Sport. W związku z tym mecz w szopienickiej hali odbędzie się w poniedziałek (23.11) o godzinie 19.30.

Tradycyjnie już jedno ze spotkań w danej kolejce ligowej Futsal Ekstraklasy będzie transmitowane bezpośrednio przez Orange Sport. Tym razem wybór, już po raz drugi w tym sezonie, padł na mecz naszego zespołu - AZS UŚ Katowice. Tym razem rywalem będzie wicelider tabeli bieżących rozgrywek - Gatta Active Zduńska Wola.

 

W zwiazku z transmisją spotkanie odbędzie się nie w sobotę, jak pierwotnie planowano, ale w poniedziałek, 23 listopada 2015 r. o godzinie 19.30.

 

Zapraszamy serdecznie wszytskich kibiców do hali w Katowicach-Szopienicach. Poprzednie "telewizyjne" spotkanie derbowe z Nbitem Gliwice podopieczni Błażeja Korczyńskiego wygrali 6:1, mamy nadzieję, że teraz też pokażemy się z jak najlepszej strony.

Pokażmy całej Polsce jak potrafią dopingować kibice na Śląsku !

Wstęp na mecz oczywiście wolny.

 

Kto nie będzie mógł pojawić się w hali osobiscie zapraszamy przed ekrany telewizorów - bezpośrednia transmisja na Orange Sport od godziny 19.25 !

 

AZS UŚ Katowice ponownie w Orange Sport !